Verslumo ir inovacijų stovykla 2016

 

 

Moksleivių atmintyje įstrigusios 24 valandų trukmės verslumo ir inovacijų stovyklos ir vėl čia.

LJA 2016 metų spalio - lapkričio mėnesiais organizuoja keturias 24 valandų trukmės verslumo ir inovacijų stovyklas, kuriose dalyvaus virš 100 mokinių ir apie 10 mokytojų iš visos Lietuvos.

Dalyviai intensyvios stovyklos metu generuos verslo idėjas, kurs verslo planus, atliks įvairias verslo užduotis bei klausysis patyrusių pranešėjų iš verslo bendruomenės.

Dalyvavimas stovyklose mokiniams padės drąsiai pradėti mokomųjų mokinių bendrovių (MMB) veiklą ir nesunkiai įgyvendinti savo verslo idėjas.  Mokytojams tai bus naudinga dirbant su MMB mokiniais.

Stovyklos vyks skirtinguose regionuose:

Spalio 1 - 2 d. Marijampolės apskrityje

Spalio 8 - 9 d. Klaipėdos apskrityje

Spalio 22 - 23 d. Utenos apskrityje

Lapkričio 12 – 13 d. Alytaus apskrityje

Registracijos forma mokiniams 

Registracijos forma mokytojams

Stovyklos yra nemokamos, reikia pasirūpinti tik atvykimu ir išvykimu. Daugiau informacijos atsiųsime pakviestiems dalyviams.

 

 

 

RUDENS INOVACIJŲ STOVYKLOS MOKSLEIVIAMS 2015

 

2015 metų rudenį vyko trys 24 valandų inovacijų ir verslumo stovyklos ;) Nekantraujame iki kol vyks vėl jos.. jau greitai!

 

Kartu su LR ūkio ministerija 2015 metų spalio - lapkričio mėnesiais suorganizavome tris 24 valandų trukmės verslumo ir inovacijų stovyklas, kuriose dalyvavo virš 100 mokinių ir apie 10 mokytojų iš visos Lietuvos.

Intensyvios stovyklos metu moksleiviai kūria verslo planus, žaidžia įvairius komandinius žaidimus bei klausosi patyrusių ir sėkmingų pranešėjų iš verslo bendruomenės.

Stovyklos vyko skirtinguose regionuose:

  • Spalio 3 - 4 d. (Klaipėdos apskritis)
  • Spalio 17 - 18 d. (Panevėžio arba Utenos apskritis)
  • Lapkričio 14 – 15 d.(Alytaus apskritis arba Kauno apskrities, Prienų arba Birštono rajone)