Start Strong Start Up

 

Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada Latvijoje kartu su Junior Achievement Lietuvoje, startstrong.lv ir draugijų asociacija JUMS skelbia verslo konkursą "Start Strong Start Up", kuriuo siekiama skatinti moksleivius kurti mokomąsias mokinių bendroves ir taip prisidėti prie verslumo augimo.

Pagrindinis prizas – kelionė į JAV ir dalyvavimas "Starp Up" festivalyje San Francisco mieste (kelionė penkiems žmonės: 4 moksleiviams ir mokytojui).

Gegužės 5 dieną, Vilniuje, PPC „Ozas“ vyko „Lietuvos Junior Achievement“ organizuojama Nacionalinė Mokomųjų mokinių bendrovių (MMB) mugė – konkursas. Šio renginio metu buvo išrinkti „Start Strong Start Up“ laimėtojai, kurie iškovojo kelionę į JAV, Silicio slėnį.

„Start Strong Start Up“ dalyvavo 30 moksleiviškų verslų. Laimingoji komanda, kuri jau šią vasarą vyks į JAV, Silicio slėnį, tapo MMB Corelight. Ši jaunuolių komanda gamina šviestuvus iš naudojimui jau nebetinkamų kompiuterių ekranų. „Dalyvaudami LJA veikloje bei kurdami produktą taip pat patekome ir į "Start strong start up" konkursą. Jo eigoje sudalyvavome mokymuose, kurie padėjo ne tik inovatyviai vystyti produktą, bet ir sudominti pirkėją partizaninio marketingo pagalba, o galiausiai verslo plėtrai sužinojome verslo plano ypatumus. Kelionė į Ameriką bus išskirtinė progą ne tik gerinti bendrovės veiklą, bet ir patobulėti kiekvienam asmeniškai.“ – projekto įspūdžiais dalinosi MMB Corelight prezidentas Artur Legenzov.

 

 

Konkurso tikslas:

  • Jaunimo verslumo skatinimas;
  • Verslumo, pardavimo ir pristatymo įgūdžių tobulinimas;
  • Teorinių žinių įtvirtinimas praktikoje.


    Dalyviai: 10-12 klasių mokiniai, kurie yra įsteigę mokomąją mokinių bendrovę.

 

KONKURSO EIGA:

Iki lapkričio 14 d. norinti dalyvauti mokomoji mokinių bendrovė turi užpildyti paraišką adresu: http://bit.ly/2dJI4Ey

Pagal užpildytas paraiškas bus atrinktos 30 geriausių mokomųjų bendrovių, kurios toliau dalyvaus konkurse.

Atrinktos komandos bus pakviestos dalyvauti "Start Strong" organizuojamuose mokymuose ( iki 3 mokinių iš bendrovės), po kurių komandos gaus namų darbą ir turės jį atlikti iki pasirodymo mugėse.

 

Pirmieji mokymai „How to find your niche?“ (Vilnius)

2016 m. lapkričio 28 d. (~10-15h)

Kalėdinė mugė (Vilnius)

2016 m. gruodžio 16 d.

Antrieji mokymai „How to sell?“ (Vilnius)

2017 m. sausio 20 d.  (~10-15h)

Mugė renginio  Studijos 2017 „Verslas jauniems“ metu (Vilnius)

2017 m. vasario 4 d.

Tretieji mokymai „What to do next?“ (Vilnius)

2017 m. kovo 31 d.  (~10-15h)

Nacionalinė mugė (Vilnius)

2017 m. gegužės 5 d.

 

Mokomosios mokinių bendrovės, dalyvavusios visuose trijuose mokymuose bei trijose mugėse, turės galimybę laimėti pagrindinį prizą kelionę į JAV. Laimėtoją Nacionalinės mugės metu 2017 m. gegužės 5 d. paskelbs konkursą steigiančios organizacijos komisija, kuri vertins mokomųjų mokinių bendrovių pasirodymą kiekvienos mugės metu.

Organizatoriai:

Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada Latvijoje kartu su Junior Achievement Lietuvoje, startstrong.lv ir draugijų asociacija JUMS.