MMB

Šalies mokomosios bendrovės kasmet dalyvauja ir rungiasi regioninėse (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje ir Marijampolėje) mugėse bei nacionalinėje MMB mugėje - konkurse. Varžomasi keliolikoje kategorijų: patyrusių verslininkų komisija vertina ne tik bendrovių veiklą, idėjas, bet ir moksleivių pristatymo gebėjimus, inovatyvumą, socialinės atsakomybės aspektus.

Mugių metu vyksta ir visiems atviros mugės, kuriose prekiaujama bendrovių produkcija. Mugės ne vienam tampa puikia galimybe įsigyti originalių dovanų ir suvenyrų, jaukių rankdarbių, išskirtinių interjero detalių bei kitų gaminių. Ir, žinoma, proga paskatinti jaunų žmonių kūrybiškumą bei verslumą.

Nacionalinė mugė tuo pačiu yra ir geriausios šalies mokomosios mokinių bendrovės konkursas. Bendrovės varžosi dėl geriausios metų bendrovės vardo ir galimybės atstovauti Lietuvai geriausios Europos Junior Achievement mokomosios mokinių bendrovės konkurse. 

Geriausia metų bendrove tampa MMB, surinkusi daugiausiai taškų  (sumuojami balai, surinkti atskirose konkursinėse kategorijose).