Lietuvos Junior Achievement debatai

 

Parodoje MOKYKLA 2016 Lietuvos Junior Achievement pirmą kartą pristato viešus debatus.

 

Renginio data: 2016.11.26
Laikas: 10:30-11:15
Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO Laisvės pr. 5, Vilnius 04215, Lithuania
PARODA MOKYKLA 5.5 auditorija


Argumentais patvirtinančiais ir paneigiančiais temą susikaus Mažeikių Gabijos ir Telšių Žemaitės gimnazijų debatų klubų moksleiviai.

Patyrę debatuotojai surems argumentus siekdami įtikinti moksleivius namų darbų svarba, o mokytojus ir švietimo pasaulio atstovus suprasti, jog ne tik namuose nurašinėjant tekstus ir formules, galima įtvirtinti žinias.
Galiausiai, išeisite visi vienodai įsitikinę, jog niekada nėra vienos tiesos, kad ir kokia griežta nuomonė šauna į galvą vos išgirdus temą.

 

 

Debatai skirti visiems, kurie bent pirštu dar laikosi įsikabinę šiuolaikinės švietimo sistemos: moksleiviams, jų tėvams, mokytojams, dėstytojams, politikams, seneliams...

 

O jeigu Tu esi tikrai susirūpinęs savo švietimu ir supranti, jog vien būdamas namuose karjeros neužsidirbsi - siųsk mums savo komentarą patvirtinantį arba paneigiantį temą ir laimėk VERSLO PIETUS SU MICROSOFT VADOVU.

 

Pirmasis „Microsoft“ biuras Baltijos šalyse buvo įsteigtas 1999 metais Rygoje. Atstovybėje dirbę žmonės iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos rūpinosi, kad visame pasaulyje pripažinimą pelnę „Microsoft“ technologiniai sprendimai taptų labiau prieinami ir Baltijos šalių vartotojams.

2003 metais buvo įsteigta UAB „Microsoft Lietuva“ ir Vilniuje duris atvėrė „Microsoft“ biuras. Pirmuoju „Microsoft Lietuva“ vadovu buvo paskirtas Mindaugas Glodas, 2009 metais tapęs „Microsoft“ generaliniu direktoriumi Baltijos šalims, o nuo 2012 m. pradėjęs dirbti „Microsoft“ sprendimų sveikatos apsaugai direktoriumi Centrinei ir Rytų Europai.

Naujuoju “Microsoft Lietuva” generaliniu direktoriumi 2012 metų gegužę paskirtas Kristijonas Kaikaris, prieš tai vadovavęs kitų tarptautinių IT kompanijų padaliniams ir atstovybėms Lietuvoje.

 

Šiandien „Microsoft Lietuva“ vienija daugiau nei 25 patyrusius įvairių sričių profesionalus, siekiančius, kad Lietuvos gyventojams dirbti ir naudotis informacinėmis technologijomis būtų patogiau, o verslas galėtų veikti efektyviau. Mūsų pagrindinės veiklos sritys – programinės įrangos platinimas, IT paslaugų ir konsultacijų teikimas įvairaus dydžio verslo įmonėms ir valstybės instituci¬joms. Mes taip pat vykdome visuomenines programas, bendradarbiaudami su Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, taip pat įvairiomis nevyriausybinėmis organizacijomis ir mokslo įstaigomis.

(šaltinis https://www.microsoft.com/lt-lt/about)

 

 

 

 

Konkursą laimėjo Ričardas Pakštys, Aistė Butkevičiūtė, Greta Neverauskaitė. 

Sveikiname!