Jaunasis metų CEO

 

„Verslo žinios“ kasmet organizuoja Lietuvos verslo aukščiausio lygio vadovams skirtą projektą. Jo metu yra renkami verslo lyderiai ir apdovanojami „Metų CEO“ apdovanojimuose.

 

Kasmet VŽ sudaro didžiausių šalies įmonių tūkstantuko sąrašą. Pirmame etape iš šio sąrašo atrenkamos įmonės, kurios metus baigė pelningai ir kurių vadovas vadovauja įmonei bent 2 metus.

Tūkstantuko sąrašas atiduodamas projekte dalyvaujančioms asociacijoms. Bendradarbiaujančios organizacijos rekomenduoja po 3 kandidatus. Sudaromas sąrašas, kuriame gali būti nuo 16 iki 48 siūlomų kandidatų.

Antrą etapą įveikusių kandidatų sąrašas atiduodamas vertinti VŽ redakcijai. Redakcija vertina pateiktus kandidatus, jų nuopelnus akcininkams, darbuotojams, visuomenei ir balsuos.

 

Nuo 2015 metų verslo lyderių gretas papildė LJA programų moksleiviai. Kartu su aukščiausio lygio įmonių vadovais „Metų CEO“ renginyje apdovanojimą gauna geriausios tų metų mokomosios mokinių bendrovės prezidentas. „Jaunojo metų CEO“ nominacija moksleiviams yra pripažinimas, jog ir mokyklos suole galima pasiekti profesionalumo ir sėkmės.

 

2015m. pirmą kartą „Jaunojo metų CEO“ apdovanojimą gavo MMB „Noob apps“ prezidentas Martynas Grigonis. Daugiau apie šiuos padovanojimas skaitykite „Verslo žiniose“ „Jaunasis Metų CEO“ – iš Klaipėdos

 

2016 m. Jaunajam metų CEO Pauliui Kiaušui apdovanojimą įteikė Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Paulius yra MMB „Foamita“, kuriančios laikiklius daiktams bagažinėje, prezidentas. Daugiau apie tai skaitykite „Verslo žiniose“ Jaunasis Metų CEO – iš Kauno